Eski NASA Çalışanından 2.5 Metrelik Uzaylı İddiası


Eski NASA mühendisi Clark McClelland, 1991 yılında gerçekleştirilen bir uzay görevinde yaklaşık 2.5 metrelik bir uzaylı gördüğünü iddia etti. 800'den fazla görevde bulunan McClelland bu canlının 2 Amerikalı astronotla bir dakika kadar iletişimde bulunduğunu açıkladı.

Eski NASA çalışanı yaptığı değerlendirmede, 2 ayak üzerinde duran uzaylının ismini veremeyeceği iki astronotla iletişime geçtiğini ancak bu durumun yetkililer tarafından saklandığını belirtti. Açıklamanın devamında ise, başka bir arkadaşının da aynı şekilde başka bir görevde 2.5 metrelik bir uzaylı gördüğünü kendisine açıkladığını iddia etti.

Uzaylılara inanan ve varlığını araştıran birçok insan bu açıklamanın uzaylıların varlığı için en büyük kanıtlardan biri olduğuna inanıyorlar. Clark McClelland ayrıca bu iddiaları youtube üzerinden de dile getirdi.

Videonun ve iddiaları ortaya atan kişinin ne kadar doğru konuştuğu şüpheli ancak bu haber İngiltere'nin en popüler internet haber sitelerinden biri olan dailymail'de yayınlandı. Yakında bizde de abartılarak yayınlanır.

Kaynak: dailymail.co.uk